Напрямки діяльності, завдання та цілі ГО «Громадський Рух Переселенців Донбасу»
 
ГО «Громадський Рух Переселенців Донбасу» створена у квітні 2015 р. вимушено переміщеними особами зі Сходу України з метою спільного вирішення нагальних проблем переселенців, а саме:
  • сприяння в працевлаштуванні, оренді житла, вирішенні побутових питань, тощо;
  • допомога у створенні власного бізнесу, нових робочих місць;
  • надання гуманітарної допомоги;
  • співпраця з органами місцевого самоврядування та державними інститутами, що працюють з вимушено переміщеними особами;
  • забезпечення власним житлом членів ГО «Громадський Рух Переселенців Донбасу» шляхом залучення донорських коштів на будівництво житлових будинків у межах агломерації міста Львова.
До членів ГО «Громадський Рух Переселенців Донбасу» увійшли мешканці з Донбасу, що свідомо обрали Львів місцем постійного проживання після виїзду з окупованих населених пунктів Донецької та Луганської областей. Організація гуртує навколо себе справжніх патріотів України, людей з яскраво вираженою активною громадянською позицією.
Один із пріоритетних напрямків – якомога повніша інтеграція вимушено переміщених осіб в громаду Львова, асиміляція переселенців, ознайомлення з місцевими традиціями, звичаями, тощо.
Ми віримо в те, що всі окуповані території будуть повернені і на них встановлена законна українська влада. Проте ми вирішили пов'язати своє життя і долю з дуже файним, смачним, запашним та гостинним містом Львовом.
Слава Україні!