18 березня у місті Львів, біля пам`ятника Шевченку, зібралось понад 50 переселенців. Головна мета даного флешмобу – нагадати державі, що кожен громадянин України має право голосу, незалежно від його прописки. Одним з таких прав є право виборів органів місцевої влади, української влади, та право бути вільними та незалежними на українській території

«Багато хто вважає що народ зі Сходу України зрадив та добровільно віддав свою землю ворогам. Так кажуть люди, які не володіють даною ситуацією. Насправді, багато переселенців активно беруть участь у бойових діях і всіма можливими способами захищають свою територію і своє право залишатися патріотами своєї країни», -зазначила юрисконсульт ГО «Громадський Рух переселенців Донбасу» Кузьменко Олена.

На флешмобі приймали участь всі громадські об’єднання у місті Львів. Люди почули думки координатора юридичної служби Західного офісу громадської організації Крим SOS Вячеслава Лоброзора, представника організації КримSOS Ерме Такірова, депутата Львівської міської ради Юрія Шевала, керівника громадської організації «Україна – шлях єдності» Каріни Адамянс,. Також поділилися своєю думкою щодо цієї проблеми Кримський політв`язень Юрій Ільченко та Голова спілки учасників бойових дій Тімур Боротов.

Всі діячи звертали увагу на те, що всі українці незважаючи до того де вони живуть, чи на вільній українській території, чи вони приїхали з тимчасово окупованої території, всі вони є тими людьми, які творять українську спільноту.

По завершенню західу всі активісти дружно заспівали гімн України в знак щирої віри та любові до своєї країни! Головне для українського народу – це не прописка в паспорті , а можливість бути єдиними і творити українське майбутнє разом!